Uczniowie klas pierwszych a i b naszej szkoły realizowali kolejną już edycję programu edukacyjnego „Akademia Bezpiecznego Puchatka” pod patronatem Komendy Głównej Policji.

Czytaj więcej...

Dnia 9 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia poświęcona setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

8 – 9 listopada 2018 roku w Czwórce realizowany był projekt „Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania”.

Czytaj więcej...

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to doskonały czas aby porozmawiać z uczniami o symbolach narodowych.

Czytaj więcej...

7 listopada 2018 r. uczniowie z klas II Lena Zielińska i Oskar Śmietański reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach powiatowych XIII Wojewódzkiego Konkursu Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa” zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Bełchatowie.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas III a i II b oraz oddziału przedszkolnego skorzystali z zaproszenia wrocławskiego Narodowego Teatru Edukacji i odbyli wspaniałą podróż do Krainy Brzechwolandii.

Czytaj więcej...

Kolejne spotkanie z cyklu „Junior, senior ważna sprawa jest współpraca i zabawa” odbyło się pod hasłem „origami”.

Czytaj więcej...

6 listopada 2018 r. uczniowie klas VI a, VI b i V b obejrzeli w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie przedstawienie pt.: „Teatralne ABC”.

Czytaj więcej...

W dniu 5 listopada 2018 r. studentki z Koła Naukowego Żywieniowców Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie - panie Anita Bańska i Joanna Najdyhor przeprowadziły warsztaty z uczniami klas V b i VI b na temat: „Podstawy zdrowego żywienia”.

Czytaj więcej...

Aby uczcić stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości, nauczyciele historii zaproponowali uczniom kl. IV - VI realizację projektu „Stu wybitnych Polaków na stulecie Polski”.

Czytaj więcej...

 

Miło nam poinformować, że uczennica kl. VI a Zuzanna Sikocińska uzyskała III miejsce w Gminnym Konkursie Literackim organizowanym przez Szkołę Podstawową w Bujnach Szlacheckich.

Czytaj więcej...

W październiku rozpoczęły się w naszej szkole zmagania o tytuł Mistrza Ortografii Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie.

Czytaj więcej...

Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych.

Czytaj więcej...

Za nami coroczny konkurs wiedzy o naszym Patronie.

Czytaj więcej...

Wyniki V Gminnego Konkursu Literackiego „Spotkanie z Henrykiem Sienkiewiczem”

Czytaj więcej...