Jak co roku w grudniu odbył się w naszej szkole konkurs na „Najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową”.

Czytaj więcej...

W dniu 9 stycznia 2020 roku uczniowie klas trzecich wzięli udział w interesujących i ważnych zajęciach.

Czytaj więcej...

Członkowie Klubu Wolontariatu z naszej szkoły po raz kolejny przygotowali świąteczne paczki dla swoich chorych kolegów.

Czytaj więcej...

Ostatniego dnia nauki w 2019 r. radowaliśmy się z nadchodzących narodzin Jezusa.

Czytaj więcej...

19 grudnia 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Zelowie nastąpiło uroczyste podsumowanie gminnego etapu konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom” organizowanego przez Związek Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeczpospolitej Polskiej.

Czytaj więcej...

Grudzień to czas podsumowań osiągniętych wyników sportowych, w którym wyłania się najlepszych sportowców mijającego roku.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami napisali list do Papieża Franciszka, w którym przesłali pozdrowienia i podziękowali za umiłowanie wszystkich dzieci.

Czytaj więcej...

18 grudnia 2019 roku uczniowie klas pierwszych, drugich i Oddziału Przedszkolnego uczestniczyli w barwnym musicalu „Kot w butach”, który odbył się w sali teatralno-widowiskowej MCK Giganty Mocy w Bełchatowie.

Czytaj więcej...

Uroczysty koncert pt. „Święty Czas…” odbył się w naszej szkole 12 grudnia 2019 roku z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego. 

Czytaj więcej...

Taki tytuł nosi film, który jest aktualnie w repertuarze kina Helios w Bełchatowie i na który pojechali uczniowie klasy IV a naszej szkoły.

Czytaj więcej...

W dniu 9 grudnia 2019 r. uczniowie klasy VI b brali udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w pizzerii Fenix w Zelowie.

Czytaj więcej...

Pierwsza część „Krainy lodu” była i wciąż pozostaje jednym z największych sukcesów Disneya ostatnich lat.

Czytaj więcej...

W tym roku po raz pierwszy odbył się w naszym mieście Jarmark Bożonarodzeniowy. Plac główny zapełnił się kolorowymi straganami.

Czytaj więcej...

Listopadową tradycją naszej szkoły stał się konkurs plastyczny organizowany przez Samorząd Uczniowski. Tematem tegorocznego konkursu był „Najpiękniejszy mini-mikołaj”.

Czytaj więcej...

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym podtrzymujemy mikołajkową tradycję.

Czytaj więcej...