18 marca 2019 r. uczniowie klasy VI b obejrzeli w kinie Helios w Bełchatowie zabawną i jednocześnie wzruszającą opowieść - film pt. „Kiedy się pojawiłaś”.

Czytaj więcej...

W dniach 11.03 – 14.03.2019 r. odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs „Maraton Matematyczny”, w którym mogli wziąć udział uczniowie klas IV, V i VI.

Czytaj więcej...

13 marca 2019 roku odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „English together”.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz realizowali ortograficzne przedsięwzięcie, którego celem było zdobywanie umiejętności samodzielnego, poprawnego, świadomego posługiwania się językiem ojczystym.

Czytaj więcej...

W dniu 11 marca odbyło się kolejne spotkanie w ramach obchodów Tygodnia Bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Przedwiosenne przedpołudnie 7 marca 2019 r. uczniowie klas I a i b spędzili w bełchatowskim kinie „Helios”. Obejrzeli tam film pt. „Corgi, psiak Królowej”.

Czytaj więcej...

W czwartek, 7 marca odbyły się kolejne zajęcia w ramach Tygodnia Bezpieczeństwa. Uczniowie klas drugich uczyli się bezpiecznej jazdy za kierownicą „Autochodzika”.

Czytaj więcej...

W środę, 6 marca rozpoczęliśmy cykl działań w ramach projektu Tydzień Bezpieczeństwa „Bezpieczeństwo dla wszystkich”, który realizujemy od siedemnastu lat.

Czytaj więcej...

W dniach 7 i 28 lutego nasz gość Pani Anna Skurnica – socjoterapeutka z Punktu Profilaktyczno – Interwencyjnego dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców w Zelowie przeprowadziła zajęcia profilaktyczne z uczniami klas czwartych.

Czytaj więcej...

26 lutego 2019 roku uczniowie klas drugich wyjechali do Gigantów Mocy w Bełchatowie na przedstawienie teatralne pt. „Dorotka w tęczy”.

Czytaj więcej...

Sobota, pomoc, wolontariat, zabawa, wygłupy - tak właśnie wolontariusze z Czwórki spędzili pierwszy dzień tego weekendu.

Czytaj więcej...

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Pionier” z języka angielskiego.

Czytaj więcej...

Kochani rodzice, dziadkowie, przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie - Klub Wolontariatu zwraca się do Was z ogromną prośbą o pomoc w zakupie koszulek dla naszych fantastycznych Wolontariuszy.

Czytaj więcej...

 W ostatni, przed feriami, dzień szkoły w SP nr 4 odbył się bal karnawałowy. 

Czytaj więcej...

Dnia 7 lutego 2019 r. nasza szkoła otworzyła drzwi dla dzieci i rodziców przyszłych uczniów.

Czytaj więcej...