Dnia 8 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Akademia przede wszystkim miała przypomnieć tamte ciężkie czasy, ale także wzbudzić w nas refleksje.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas III naszej szkoły wybrali się 6 listopada na wycieczkę do niezwykłego i bardzo aromatycznego miejsca - Manufaktry Czekolady w Łodzi.

Czytaj więcej...

W ramach innowacji pedagogicznej „Kolorowe czytanie” uczniowie klasy drugiej b gościli na swoich zajęciach panią Katarzynę Papugę.

Czytaj więcej...

Jak co roku społeczność naszej szkoły włączyła się w akcję „Prezent pod choinkę”.

Czytaj więcej...

Dziękujemy za udział w akcji Prezent pod choinkę!

Czytaj więcej...

04 listopada 2019 roku uczniowie klas pierwszych i dzieci z Oddziału Przedszkolnego wyjechali do Gigantów Mocy w Bełchatowie na przedstawienie teatralne pt. „Lampa Aladyna”.

Czytaj więcej...

Dnia 30 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona.

Czytaj więcej...

W ramach współpracy z rodzicami 25 października w oddziale przedszkolnym gościliśmy na zajęciach Panią Magdalenę Dobieszek, która pokazała dzieciom różne sposoby wykonywania kasztanowych ludzików.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas drugich Amelia Okoniak i Mateusz Drozdowski uczestniczyli w XIV Konkursie Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”.

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że w dniu 22 października 2019 r. do grona czytelników naszej biblioteki dołączyli uczniowie klas pierwszych.

Czytaj więcej...

21 października 2019 roku uczniowie klas drugich wyjechali na wycieczkę do Warszawy.

Czytaj więcej...

W doskonałej atmosferze, w duchu rywalizacji fair play na kompleksie boisk "Orlik 2012" w dniu 17.10.2019 r. odbyły się po raz kolejny Igrzyska Przedszkolaków.

Czytaj więcej...

17 października 2019 r. uczniowie klasy III a uczestniczyli w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Zelowie w spotkaniu z kierownikiem Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie.

Czytaj więcej...

Tradycją naszej szkoły jest „Pasowanie na zerówkowicza”, które w tym roku odbyło się 16 października.

Czytaj więcej...