Już po raz trzeci młodzi czytelnicy naszej szkoły mieli przyjemność zobaczyć się, porozmawiać z jednym z najpopularniejszych i najchętniej czytanych autorów książek dla dzieci — Grzegorzem Kasdepke.

Czytaj więcej...

Mikołajkowe dopołudnie 6 grudnia 2017 r. uczniowie klas trzecich c i d spędzili w bełchatowskim kinie „Helios”. Obejrzeli tam film pt. „Coco”.

Czytaj więcej...

Wspaniale bawiliśmy się podczas pokazu tańca formacji Small Dance Square, Dance Square, Just B-Boys z zelowskiego Domu Kultury.

Czytaj więcej...

Samorząd Uczniowski naszej szkoły po raz kolejny zaprosił uczniów klas I – VI do wzięcia udziału w świątecznym konkursie plastycznym.

Czytaj więcej...

„Książka to najpiękniejszy i najmądrzejszy prezent,
jaki można podarować dziecku.
Wraz z opowieścią dajemy dziecku to, co dla niego
najcenniejsze - nasz wyłączny czas podczas wspólnego czytania”.

Kolejny Tydzień Czytania za nami.

Czytaj więcej...

1 grudnia 2017 r. podczas spotkania „Noc z ...” pt. „Sztuczny satelita – ISS” w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zelowie wręczono nagrody za udział w konkursie na MODEL SZTUCZNEGO SATELITY WYKONANEGO Z RÓŻNORODNYCH MATERIAŁÓW EKOLOGICZNYCH.

Czytaj więcej...

„Szczęście jest zawsze tam, gdzie je człowiek widzi”.
Henryk Sienkiewicz

Z okazji Złotego Jubileuszu naszej szkoły przeprowadzono szereg ciekawych konkursów.

Czytaj więcej...

W tym roku po raz kolejny przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Czytaj więcej...

24 listopada 2017 roku dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w XI Gminnym Konkursie Wiedzy dla Przedszkolaków „Bezpieczny przedszkolak” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 1 w Zelowie.

Czytaj więcej...

Ostatnio w naszej szkole lekcje zostały urozmaicone przez zajęcia prowadzone przez przedstawiciela Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim.

Czytaj więcej...

21 listopada 2017 roku uczniowie klas V a i V b uczestniczyli w wycieczce do MCK w Bełchatowie, gdzie obejrzeli przedstawienie pt.: "Opowieść o Lwie, czarownicy i starej szafie".

Czytaj więcej...

21 listopada 2017 roku uczniowie klas III b, c, d uczestniczyli w wycieczce do Bełchatowa.

Czytaj więcej...

„Rocznice są wzniesieniami w krajobrazie naszego życia.

Kierują one nasz wzrok w stronę przebytej drogi...”

Christian Schulz

Nasza szkoła ma już 50 lat. Złoty Jubileusz to wyjątkowa okazja do wspólnego spotkania po latach, do odbycia sentymentalnej podróży do przeszłości.

Czytaj więcej...

Dnia 27.10.2017 r. Szkoła Podstawowa w Bujnach Szlacheckich obchodziła Jubileusz 20-lecia nadania szkole imienia i sztandaru.

Czytaj więcej...

„Spotkanie z Henrykiem Sienkiewiczem”

Czytaj więcej...