Dnia 13 czerwca 2018 roku uczennice z naszej szkoły brały udział w obchodach Światowego Dnia Ochrony Środowiska w Szkole Podstawowej im. mjr. Sucharskiego w Bujnach Szlacheckich.

Czytaj więcej...

12 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w finale XVI Festiwalu Teatrzyków Przedszkolnych „Mali - Większym”, który odbył się w Przedszkolu Edukacyjnym.

Czytaj więcej...

W czwartek 8 czerwca uczniowie klas III c i d pod opieką wychowawczyń byli na wycieczce w Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie.

Czytaj więcej...

Dnia 08.06.2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w przedszkolnych zawodach ekologiczno - sportowych „Aktywni dla czystego powietrza”, które odbyły się w Przedszkolu Samorządowym nr 1 im. M. Konopnickiej w Zelowie.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 7 czerwca 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły brały udział w XVI Festiwalu Teatrzyków Przedszkolnych „Mali - Większym”.

Czytaj więcej...

5 czerwca 2018 roku uczniowie klas II a i III c naszej szkoły udali się na wycieczkę do stolicy Polski.

Czytaj więcej...

Tegoroczny Dzień Dziecka przebiegał w naszej szkole nietypowo.

Czytaj więcej...

5 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły obchodziły wspólnie z dziećmi z innych placówek z terenu Zelowa Światowy Dzień Ochrony Środowiska, który odbywał się pod hasłem „Czyste powietrze mamy, gdy o środowisko dbamy”.

Czytaj więcej...

Dnia 24 maja 2018 r. uczniowie klas II a i I b uczestniczyli w wycieczce do Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi.

Czytaj więcej...

W dniach 24 – 25 maja 2018 r. uczniowie klas V a, V b i IV a uczestniczyli w wycieczce do Wieliczki, Krakowa i Ojcowa.

Czytaj więcej...

22 maja br. w Szkole Podstawowej nr 4 im. H. Sienkiewicza w Zelowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas III ,,English vocabulary fun” i XVI Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego ,,Vocabulary quiz” dla uczniów klas V – VI.

Czytaj więcej...

W dniu 22 maja bieżącego roku uczniowie klasy VI a mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z wyjątkowym człowiekiem.

Czytaj więcej...

Tradycyjnie już, kolejny raz obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Angielski”.

Czytaj więcej...

W dniu 15 maja bieżącego roku w Domu Kultury w Zelowie odbył się konkurs recytatorski o tematyce przyrodniczej „Świerszczykowe wierszyki” w ramach projektu „Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką – Świerszczykowe wierszyki 2018”.

Czytaj więcej...