W grudniowy wieczór, jak co roku, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zaprosili mieszkańców gminy Zelów na świąteczne przedstawienie.

Pilnie uczyli się tekstów, śpiewali, ćwiczyli grę aktorską. Było warto, stworzyli piękny występ, pełen wzruszeń, zachwytu i ciepła. Rodzice, dziadkowie oraz zaproszeni goście: Sekretarz Miasta pani Agnieszka Mysłowska, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa pan Michał Stańka, Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Zelów pani Barbara Berlińska mieli okazję poczuć atmosferę radości z narodzin Pana, wsłuchując się w najpiękniejsze z kolęd, które śpiewano, a także grano na rozmaitych instrumentach. Występowali i ci najmniejsi, i ci najstarsi w szkole;)
Dziękujemy wszystkim tworzącym to wydarzenie uczniom oraz przygotowującym ich nauczycielom za te piękne jasełka.