14 grudnia 2017 roku uczniowie z klas czwartych, piątych i szóstych naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Pionier” z języka angielskiego.

Trzydziestu uczestników rozwiązywało test zawierający 30 pytań z zakresu angielskiej gramatyki oraz kultury i tradycji państw anglojęzycznych.
Najlepszą znajomością języka angielskiego wykazał się uczeń klasy V b Cyprian Kluska, który zajął wysokie 11. miejsce, rywalizując z 336 rówieśnikami. Wśród czwartoklasistów najlepszy wynik uzyskała Julia Nowicka, uczennica klasy IV a, natomiast wśród uczniów klas szóstych – Marta Pejga z klasy VI a.
Każdy uczeń, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzymał dyplom potwierdzający jego udział w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej.
Wszystkim uczestnikom grudniowej olimpiady serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy w przyszłym roku szkolnym.

Koordynator olimpiady – Iwona Bednarek