W dniu 24 stycznia 2018 roku uczniowie klas trzecich wzięli udział w ciekawych zajęciach. Funkcjonariusz Komisariatu Policji w Zelowie, asp. sztab. Zbigniew Kaliski przeprowadził profilaktyczne zajęcia dotyczące tematyki bezpieczeństwa dzieci podczas ferii zimowych.

Szczególną uwagę zwrócił na beztroskie zabawy na śniegu i lodzie. Omówił zasady poruszania się po mieście w ruchu drogowym oraz kwestię kontaktów dzieci z nieznajomymi. Uczniowie słuchali z ogromną uwagą, zadawali mnóstwo pytań, na które pan policjant udzielał obszernych odpowiedzi. Spotkanie to było niezwykle atrakcyjne, więc wierzymy, iż pozostanie na długo w pamięci naszych pociech, a po zasłużonym odpoczynku wszyscy szczęśliwie wrócą do szkoły.