Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku.

 

W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez oddziału przedszkolnego. W tym roku spotkanie odbyło się 13 lutego. Na wstępie pani dyrektor Gabriela Malinowska przywitała wszystkie babcie i dziadków ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia. Dla licznie przybyłych gości wnuki przygotowały program artystyczny, przekazały najpiękniejsze życzenia wyrażone wierszem i piosenką. Była to miła okazja, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość, troskę i wyrozumiałość. Występ małych aktorów wywołał u gości ogromną radość i wzruszenie. Gromkimi brawami podziękowali oni swoim ukochanym wnukom. Następnie dzieci obdarowały swoje babcie i dziadków upominkami własnoręcznie przygotowanymi. Po występach niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez mamy, a na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy. Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym to spotkanie pełne uśmiechów, wzruszeń i radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

M. Jachymek