Rok szkolny dobiegł końca i żegnamy kolejnych absolwentów naszego oddziału przedszkolnego.

Jak co roku pożegnanie to było pełne wzruszeń. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice dzieci oraz dyrektor szkoły. Część artystyczną poprzedziło wystąpienie pana dyrektora Jana Karola Kozłowskiego, który podziękował za współpracę i zaangażowanie rodziców w życie szkoły oraz życzył wszystkim dzieciom samych sukcesów w ich dalszej edukacji . Dzieci wystawiły dla tak miłej widowni sztukę pt. „Szewczyk Dratewka", a następnie pięknymi wierszami i piosenkami pożegnały swoją zerówkę. Po części artystycznej Pan Dyrektor wręczył dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, które na pewno będą przypominały im beztroski czas spędzony w oddziale przedszkolnym. Dzieci rozstały się w miłej atmosferze i z radością powitały nadchodzące wakacje.