Kociszew,16.12.2016 r., organizator: Szkolny Związek Sportowy

 

I miejsce

Skład:

Emilia Wasiak, Patrycja Walczak, Klaudia Kalwinek, Paulina Wasiak, Oliwia Waligóra, Wiktoria Rybak, Maria Wolska, Klaudia Maciejewska, Maja Słomian, Marta Pejga, Weronika Zaremba i Nadia Kempniak

Mecze:

SP Kociszew - SP Bujny Szl. 66:14
SP 4 Zelów - SP Bujny Szl. 54:12
SP Kociszew - SP 4 Zelów 18:19

Zelów,12.12.2016 r., organizator: Szkolny Związek Sportowy

I miejsce

Skład drużyny:

Natalia Lasocka, Sandra Pawlak, Iga Stanka, Nikola Badziak, Izabela Stanisławska, Oskar Żyszkiewicz, Nataniel Hofman, Adrian Stankiewicz, Igor Stanisławski, Piotr Waligóra, Maja Bara, Iga Majewska, Kinga Zagrodzińska, Weronika Sztanka, Zuzanna Daroch, Bartosz Grabarz, Wojciech Tokarczyk, Filip Maksymowicz, Michał Cieślak, Mateusz Kieraś, Aleksandra Boroń, Julia Nowicka, Sylwia Morek, Wiktoria Madej, Julia Trąbacz, Nadia Jarkowska, Bartosz First, Miłosz Lewera, Wiktor Lodczyk, Szymon Badziak, Szymon Gwizdała, Kornelia Nowak, Oliwia Pospiszył, Oliwia Czapla, Weronika Karolczyk, Julia Kalwinek, Szymon Boroń, Sebastian Sikora, Maciej Cieślak, Adam Wiewiórowski, Norbert Gwiazdowski.

Działoszyn,29.11.2016 r., organizator: Szkolny Związek Sortowy

II miejsce

Skład drużyny:

Klaudia Maciejewska, Klaudia Kalwinek, Emilia Wasiak, Nadia Kempniak, Marta Pejga, Paulina Wasiak, Patrycja Walczak, Sandra Sikora, Julia Marciniak, Oliwia Waligóra, Maja Krawczyk, Weronika Zaremba.

Bełchatów, 23.11.2016 r.,organizator: Szkolny Związek Sortowy

II miejsce

Skład drużyny:

Victor Rymarz, Damian Bartczak, Maciej Cieślak, Hubert Wójcik, Jakub Stępień, Igor Zieliński, Oliwier Wańdoch, Kacper Pusz, Patryk Mielczarek, Kacper Majewski. Szymon Jachimek, Jakub Ratajczyk.

Bełchatów,22.11.2016 r., organizator: Szkolny Związek Sortowy

I miejsce - awans do półfinału wojewódzkiego

Skład drużyny:

Klaudia Maciejewska, Klaudia Kalwinek, Emilia Wasiak, Nadia Kempniak, Marta Pejga, Paulina Wasiak, Patrycja Walczak, Sandra Sikora, Julia Marciniak, Oliwia Waligóra, Maja Krawczyk, Weronika Zaremba

Piotrków Trybunalski,07.11.2016 r., organizator: Szkolny Związek Sortowy

IV miejsce

Skład drużyny:

Maja Błaszczyk, Klaudia Kalwinek, Nadia Kempniak, Emilia Wasiak, Paulina Wasiak, Klaudia Maciejewska, Julia Marciniak, Marta Pejga, Wiktoria Rybak, Patrycja Walczak, Maja Słomian, Oliwia Waligóra, Zofia Chrzanowska.

Bełchatów,04.11.2016 r., organizator: Szkolny Związek Sortowy

III miejsce

Skład drużyny:

Damian Bartczak, Maciej Cieślak, Bartosz Pospiszył, Kacper Dyduła, Oliwier Wańdoch, Hubert Wójcik, Jakub Banaszkiewicz, Szymon Jędrzejczyk, Patryk Mielczarek, Kacper Pusz Victor Rymarz, Jakub Stępień, Igor Zieliński.

Bełchatów,27.10.2016 r., organizator: Szkolny Związek Sportowy

I miejsce

Skład drużyny:

Maja Błaszczyk, Klaudia Kalwinek, Emilia Wasiak, Nadia Kempniak, Klaudia Maciejewska, Paulina Wasiak, Marta Pejga, Julia Maciejewska, Wiktoria Rybak, Sandra Sikora, Maja Słomian, Oliwia Waligóra, Zofia Chrzanowska

Zalew „Patyki”,18.10.2016 r., organizator: Szkolny Związek Sortowy

IV miejsce

Skład drużyny:

Maciej Cieślak, Szymon Tarka, Szymon Maciejewski, Jakub Ratajczyk, Bartosz Pospiszył, Kacper Dyduła, Oliwier Wańdoch, Damian Bartczak, Hubert Wójcik.
Rezerwowi:
Norbert Gwiazdowski, Bartosz Warzyński, Adam Brzozowski.

Zalew „Patyki”,13.10.2016 r., organizator: Szkolny Związek Sortowy

III miejsce dziewczęta

Skład drużyny:

Aleksandra Żyra, Weronika Karolczyk, Marta Walada, Ewelina Walada, Natalia Bartos, Marta Wojciechowska, Klaudia Kalwinek, Klaudia Wiśniewska, Patrycja Walczak.

Rezerwowe:

Julia Kalwinek, Maja Krawczyk, Emilia Wasiak, Klaudia Siekierska, Amelia Badziak.

II miejsce chłopcy i awans do półfinału wojewódzkiego

Skład drużyny:

Maciej Cieślak, Szymon Tarka, Szymon Maciejewski, Jakub Ratajczyk, Bartosz Pospiszył, Kacper Dyduła, Jakub Stępień, Damian Bartczak, Hubert Wójcik.

Rezerwowi:

Szymon Boroń, Norbert Gwiazdowski, Bartosz Warzyński, Adam Brzozowski, Oliwier Wańdoch, Jakub Banaszkiewicz.

Wolbórz,01.10.2016 r., organizator: LZS

Skład i osiągnięcia drużyny:

600 m dziewcząt (rocznik 2006): Oliwia Czapla (7 miejsce), Aleksandra Żyra (22 miejsce);
800 m dziewcząt (rocznik 2005): Emilia Błoch (4 miejsce), Natalia Bartos (19 miejsce);
800 m dziewcząt (rocznik 2004): Klaudia Kalwinek (11 miejsce);
800 m chłopców (rocznik 2006): Maciej Cieślak (14 miejsce), Szymon Tarka (15 miejsce), Szymon Maciejewski (22 miejsce);
1000 m chłopców (rocznik 2005): Kacper Dyduła (19 miejsce), Jakub Ratajczyk (32 miejsce);
1500 m chłopców (rocznik 2004): Hubert Wójcik (10 miejsce).

Zelów,29.09.2016 r., organizator: Abstynencki Klub Wzajemnej Pomocy „Jutrzenka”, Urząd Miejski w Zelowie

I miejsce

Skład drużyny:

Igor Sobolewski, Michał Cieślak, Szymon Trojanowski, Igor Stankiewicz, Adrian Stankiewicz, Brian Ibok, Oskar Żyszkiewicz, Jakub Moszyński, Kacper Kucharski, Igor Stanisławski.

Ponadto:

Igor Sobolewski otrzymał tytuł „Król strzelców turnieju”;
Szymon Trojanowski - „Najlepszy bramkarz turnieju”;
Michał Cieślak - „Najlepszy zawodnik drużyny”.

Uniejów,28.09.2016 r., organizator: Szkolny Związek Sportowy

Damian Bartczak - 45. miejsce

Łódź,23.09.2016 r., organizator: Szkolny Związek Sportowy

Sztafeta szwedzka dziewcząt - VI miejsce

Skład:

100 m - Emilia Wasiak, 200 m - Patrycja Walczak, 300 m - Klaudia Wiśniewska,

400 m - Klaudia Kalwinek

Sztafeta szwedzka chłopców - VI miejsce

Skład:

100 m - Maciej Cieślak, 200 m - Bartosz Pospiszył, 300 m - Hubert Wójcik,

400 m - Damian Bartczak

Zalew „Patyki”,20.09.2016 r., organizator: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Bełchatowie, M - G Szkolny Związek Sportowy w Zelowie, ZSP w Zelowie

Dziewczęta:

Klaudia Kalwinek (12 miejsce), Klaudia Wiśniewska (17 miejsce), Marta Wojciechowska (21 miejsce), Emilia Wasiak (29 miejsce), Patrycja Walczak.

Chłopcy:

Damian Bartczak (4 miejsce), Hubert Wójcik (8miejsce), Jakub Banaszkiewicz (19 miejsce), Maciej Cieślak (20 miejsce), Bartosz Pospiszył (23 miejsce), Kacper Majewski (25 miejsce), Oliwier Wańdoch (32 miejsce), Szymon Tarka (33 miejsce), Kacper Dyduła (34 miejsce), Jakub Ratajczyk (35 miejsce).
Awans Damiana Bartczaka do Finału Wojewódzkiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców.