Choć działamy dopiero od miesiąca, pomoc innym nam nie straszna. Współdziałamy z Samorządem Szkolnym SP nr 4, ale prowadzimy także własne akcje.

Jedną z nich było stworzenie miniprezencików dla uczestników Wigilii Gminnej organizowanej przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zelowie przy współudziale z Domem Kultury w Zelowie. Opiekunowie Klubu i wielu innych nauczycieli upiekło pierniczki, spakowało je, przygotowując 230 paczuszek. Wraz z wolontariuszami z naszej szkoły rozdali je podczas wieczerzy wszystkim, którzy na niej byli. To było dla nas naprawdę wzruszające przeżycie, bo dawać jest przyjemniej niż brać;)
To z pewnością nie ostatnia akcja naszego Klubu Wolontariatu - dopiero się rozkręcamy. Już w styczniu kolejne relacje. Pozdrawiamy wszystkich, którzy pomagają, bo chcą!!!!!