Dnia 08.06.2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w przedszkolnych zawodach ekologiczno - sportowych „Aktywni dla czystego powietrza”, które odbyły się w Przedszkolu Samorządowym nr 1 im. M. Konopnickiej w Zelowie.

Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział w różnych konkurencjach sportowych. Dziecięca rywalizacja i wspaniała zabawa dały przedszkolakom niesamowite przeżycia. Nad prawidłowym przebiegiem olimpiady czuwali sędziowie. Sprzyjająca pogoda oraz słodki poczęstunek uprzyjemniły czas oczekiwania na wyniki. Pięcioosobowa drużyna reprezentująca naszą szkołę bardzo starała się wykonywać prawidłowo wszystkie konkurencje, dzięki czemu zdobyła I miejsce. Członkowie drużyny otrzymali nagrody rzeczowe w postaci książek oraz dyplom.