22 czerwca był dla większości uczniów w całej Polsce oraz ich nauczycieli najszczęśliwszym dniem w roku szkolnym.

W SP 4 jednak nie obyło się bez wzruszeń i łez... W ten czerwcowy piątek żegnaliśmy się ze szkołą na ponad 2 miesiące, ale niestety rozstawaliśmy się także z naszym "szefem" - dyrektorem Janem Karolem Kozłowskim, który jest wizytówką naszej "Czwórki", wspaniałym pedagogiem, miłośnikiem historii, wyrozumiałym i sprawiedliwym przewodnikiem grona pedagogicznego, uczniów, całej społeczności szkolnej. Podziękowaniom nie było końca.
Ale, ale nie tylko dyrektor był przez nas żegnany. Do widzenia powiedzieliśmy także klasom szóstym, które odchodzą kontynuować naukę do SP 1. Dziękujemy Wam za cudowne chwile przeżyte razem z Wami;)
Kolejnym punktem programu stało się nagrodzenie najlepszych z najlepszych pod względem nauki, frekwencji czy sportu i czytelnictwa. A było tych nagród mnóstwo. Gratulujemy wszystkim, którzy trudzili się przez cały rok szkolny 2017/2018, by zdobyć tak wysokie wyniki.
Dziękujemy rodzicom, darczyńcom i sponsorom SP 4, czyli jej przyjaciołom wspierającym nasze działania.
Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły wakacje czas zacząć! Bezpiecznych, a jednak szalonych letnich dni życzymy.