Bełchatów, 05.06.2019 r.; organizator: SZS

IV miejsce dziewczęta

Skład drużyny:
Kinga Zagrodzińska, Maja Bara, Amelia Hetmanek, Nikola Muras, Weronika Sztanka.
Rezerwowa: Martyna Mik.

I miejsce chłopcy i awans do finału wojewódzkiego

Skład drużyny:
Szymon Badziak, Michał Cieślak, Brian Ibok, Tomasz Sowiak, Marcin Wojciechowski.
Rezerwowy: Kacper Tomaszczyk.

Piotrków Trybunalski, 24.05.2019 r.; organizator: SZS

VI miejsce (dziewczęta)

Skład drużyny:
Sylwia Morek, Kinga Zagrodzińska, Nadia Jarkowska, Julia Nowicka, Oliwia Stachowiak, Aleksandra Żyra.
Rezerwowa: Wiktoria Leszka.

IV miejsce (chłopcy)

Skład drużyny:
Dawid Kazimierczak, Szymon Boroń, Tomasz Fiuk, Wiktor Lodczyk, Brian Ibok. Adam Wiewiórowski.
Rezerwowy: Szymon Tarka.

Wygiełzów, 23.05.2019 r.; organizator: Szkoła Podstawowa w Wygiełzowie

II miejsce


Skład drużyny:

Weronika Sztanka, Tomasz Sowiak, Wiktoria Madej, Szymon Gwizdała.

Zelów „Patyki”, 17.05.2019 r.; organizator LZS


II miejsce (dziewczęta)

Skład drużyny:
Sylwia Morek, Kinga Zagrodzińska, Nadia Jarkowska, Julia Nowicka, Wiktoria Leszka.

III miejsce (chłopcy)

Skład drużyny:
Wiktor Lodczyk, Szymon Maciejewski, Szymon Boroń, Tomasz Fiuk, Igor Sobolewski.

Bełchatów, 14.05.2019 r.; organizator: SZS

II miejsce (dziewczęta)

Skład drużyny:
Sylwia Morek, Kinga Zagrodzińskawa: Ewelina Dobroszek.

II miejsce (chłopcy)

Skład drużyny:
Dawid Kazimierczak, Szymon Boroń, Tomasz Fiuk, Szymon Tarka, Norbert Gwiazdowski, Brian Ibok.
Rezerwowy: Wiktor Lodczyk.


Obie drużyny awansowały do półfinału wojewódzkiego!

Zgierz, 05.04.2019 r.; organizator SZS

II miejsce (chłopcy młodsi)


Skład drużyny:
Igor Sobolewski, Szymon Badziak, Tomasz Sowiak, Brian Ibok, Michał Cieślak, Oskar Żyszkiewicz.
Rezerwowy: Kacper Tomaszczyk.

 

IX miejsce (chłopcy starsi)


Skład drużyny:
Wiktor Lodczyk, Szymon Maciejewski, Igor Stankiewicz, Bartłomiej Pająk, Adam Wiewiórowski, Oliwier Marciniak.
Rezerwowi: Dawid Kazimierczak, Bartosz First.

 

Zelów, 02.04.2019 r.; organizator SZS

I miejsce i awans do finału wojewódzkiego (chłopcy młodsi)


Skład drużyny:
Igor Sobolewski, Tomasz Sowiak, Brian Ibok, Michał Cieślak, Oskar Żyszkiewicz, Kacper Tomaszczyk.
Rezerwowy: Szymon Badziak.

I miejsce i awans do finału wojewódzkiego (chłopcy starsi)


Skład drużyny:
Wiktor Lodczyk, Igor Stankiewicz, Oliwier Marciniak, Bartłomiej Pająk, Adam Wiewiórowski, Dawid Kazimierczak.
Rezerwowi: Krzysztof Tomczyk, Marcel Drećka.

Zelów, 29.03.2019 r., organizator: SP 2 w Zelowie, UKS „Dwójka”


I miejsce


Skład drużyny:
Wiktor Gawlik, Wojciech Tokarczyk, Igor Sobolewski, Oskar Żyszkiewicz, Bartosz Grabarz, Brian Ibok. Adrian Stankiewicz, Cyprian Rudzki, Szymon Badziak, Wiktor Stanisławski.

 

Królem Strzelców XVII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2  w Zelowie został Wojciech Tokarczyk.

Bełchatów, 14.03.2019 r., organizator SZS


IV miejsce


Skład drużyny:
Wiktor Lodczyk, Szymon Maciejewski, Szymon Boroń, Wiktor Gawlik, Dawid Kazimierczak, Bartłomiej Pająk, Jakub Moszyński, Maciej Cieślak, Brian Ibok, Igor Stankiewicz, Igor Mielczarek, Krzysztof Tomczyk.

Bełchatów, 13.03.2019 r., organizator SZS


III miejsce


Skład drużyny:
Sylwia Morek, Julia Kalwinek, Nadia Jarkowska, Julia Nowicka, Aleksandra Dżbik, Wiktoria Olszewska, Zuzanna Sikocińska, Julia Skowronek, Julia Trębacz, Wiktoria Leszka, Ewelina Dobroszek, Aleksandra Żyra.

Zelów, 08.03.2019 r.

II miejsce

Skład drużyny:
Amelia Okoniak, Agnieszka Nowicka, Maja Dobroszek, Zuzanna Mik, Magdalena Bąk, Mateusz Drozdowski, Jakub Ciosiński, Szymon Waga, Patryk Mielczarek, Miłosz Kubiak, Nikita Niewiadomska, Lena Zielińska, Lena Zelmozer, Nikola Żuber, Marcelina Grzelak, Marta Pospiszył, Szymon Doliwa, Oskar Śmietański, Oskar Wańdoch, Dominik Wójcik, Albert Brzostowicz, Iga Stańka, Milena Trębacz, Aleksandra Boroń, Amelia Hetmanek, Zuzanna Daroch, Oskar Żyszkiewicz, Adrian Stankiewicz, Igor Stanisławski, Cyprian Rudzki, Wojciech Tokarczyk, Maja Bara, Kinga Zagrodzińska, Weronika Sztanka, Wiktoria Kuśmierowska, Iga Majewska, Igor Sobolewski, Michał Cieślak, Brian Ibok, Tomasz Sowiak, Marcin Wojciechowski.

 

Zelów, 13.12.2018 r.


Wiktor Lodczyk - IX miejsce w Plebiscycie Miejsko - Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie na Najlepszego Sportowca roku 2018
Sylwia Morek – Odkrycie Sportowe roku 2018 w Plebiscycie Sportowym Miejsko - Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie oraz w Plebiscycie Sportowym LZS Powiatu Bełchatowskiego

Zelów, 11.12.2018 r.; organizator SZS


II miejsce

Skład drużyny:
Amelia Okoniak, Agnieszka Nowicka, Maja Dobroszek, Kinga Lotczyk, Magdalena Bąk, Mateusz Drozdowski, Jakub Ciosiński, Szymon Waga, Patryk Mielczarek, Miłosz Kubiak, Nikita Niewiadomska, Lena Zielińska, Lena Zelmozer, Nikola Żuber, Lena Woźniak. Szymon Doliwa, Oskar Śmietański, Szymon Franc, Dominik Wójcik, Albert Brzostowicz, Sandra Pawlak, Iga Stańka, Nikola Badziak, Aleksandra Boroń, Iga Majewska, Oskar Żyszkiewicz, Adrian Stankiewicz, Nikodem Joachimiak, Bartosz Grabarz, Wojciech Tokarczyk, Maja Bara, Julia Majewska, Kinga Zagrodzińska, Weronika Sztanka, Wiktoria Kuśmierowska, Igor Sobolewski, Michał Cieślak, Szymon Badziak. Tomasz Sowiak, Marcin Wojciechowski.

Łódź, 07.12.2018 r.; organizator SZS

II miejsce

skład drużyny:
Michał Cieślak, Wiktor Gawlik, Oskar Żyszkiewicz, Szymon Badziak, Szymon Trojanowski, Wojciech Tokarczyk, Filip Maksymowicz, Cyprian Rudzki, Kacper Tomaszczyk.

Bełchatów, 16.11.2018 r.; organizator SZS

III miejsce

 skład drużyny:

Wiktor Lodczyk, Szymon Maciejewski, Szymon Tarka, Szymon Boroń, Bartosz First, Wiktor Gawlik, Dawid Kazimierczak, Bartłomiej Pająk, Norbert Gwiazdowski, Jakub Moszyński, Tomasz Fiuk, Kacper Smolny.