Bełchatów, 03.03.2020 r. ; organizator: SZS

II miejsce


skład drużyny:
Sylwia Morek, Nadia Jarkowska, Julia Nowicka, Aleksandra Buresz, Wiktoria Leszka, Dominika Lotczyk, Weronika Sztanka, Adrianna Szafran, Klaudia Kardas, Małgorzata Sobala, Otylia Jersak, Martyna Mik.

Kociszew, 16.12.2019 r.; organizator: SZS

I miejsce chłopcy

skład drużyny:
Michał Cieślak , Wiktor Lodczyk, Tomasz Fiuk. Miłosz Lewera, Woktor Gawlik, Jakub Moszyński, Kacper Tomaszczyk, Tomasz Sowiak, Brian Ibok, Bartłomiej First, Szymon Badziak, Igor Sobolewski.

II miejsce dziewczęta

skład drużyny:
Sylwia Morek, Nadia Jarkowska, Julia Nowicka, Wiktoria Leszka, Dominika Lotczyk, Aleksandra Buresz, Weronika Sztanka, Kinga Zagrodzińska, Klaudia Kardas, Małgorzata Sobala, Otylia Jersak, Martyna Mik.

Zelów, 13.12.2019 r. ; organizator: SZS


Nasza szkoła zajęła II miejsce i tym samym awansowała na zawody powiatowe.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę w zawodach:

Klasy pierwsze: Wiktoria Kluska, Halszka Kilańczyk, Patrycja Wrzesiak, Maja Kluba, Maja Głowacka, Kornel Kazimierczak, Michał Stańka, Stanisław Sowała, Jimmy Ibok, Tomasz Mikołajczyk.

Klasy drugie: Amelia Okoniak, Magdalena Bąk, Kinga Lotczyk, Agnieszka Nowicka, Nikola Marciniak, Miłosz Kubiak, Mateusz Drozdowski, Szymon Waga, Jakub Ciosińki, Bartosz Nawrocki.

Klasy trzecie: Lena Gajewska, Milena Ćwiklińska, Nikita Niewiadomska, Marta Pospiszył, Lena Zielińska, Szymon Franc, Oskar Śmietański, Jakub Wrzesiak, Wojciech Zawiasa, Szymon Doliwa.

Klasy czwarte: Maja Bara, Amelia Hetmanek, Kinga Zagrodzińska, Lena Karolczyk, Nikola Badziak, Cyprian Rudzki, Wojciech Tokarczyk, Bartosz Grabarz, Jakub Pospiszył, Oskar Żyszkiewicz.

Łódź, 12.12.2019 r.; organizator: SZS

II miejsce

 

skład drużyny:

Wojciech Tokarczyk, Oskar Żyszkiewicz, Bartosz Grabarz, Cyprian Rudzki, Igor Stanisławski, Nikodem Joachimiak, Jakub Pospiszył, Oskar Śmietański, Szymon Franc, Antoni Mikołajczyk.

Zelów, 11.12.2019 r.

I miejsce


skład drużyny:

Wiktor Lodczyk, Miłosz Lewera, Brian Ibok, Michał Cieślak, Tomasz Fiuk, Igor Sobolewski, Igor Stanisławski, Bartosz Grabarz, Wojciech Tokarczyk, Jakub Moszyński, Szymon Badziak i Cyprian Rudzki.

Spała, 02.12.2019 r.; organizator: SZS

osiągnięcia drużyny:

Brian Ibok - 4. miejsce w skoku wzwyż
Igor Sobolewski - 9. miejsce w biegu na dystansie 300 m
Wojciech Tokarczyk - 11. miejsce w biegu na dystansie 300 m
Tomasz Sowiak - 14. miejsce w biegu na dystansie 300 m
Kinga Zagrodzińska - 15. miejsce w biegu na dystansie 300 m

Bełchatów, 25.11.2019 r. ; organizator: SZS

III miejsce

skład drużyny:
Adam Brzozowski, Michał Cieślak , Wiktor Lodczyk, Tomasz Fiuk. Miłosz Lewera, Woktor Gawlik, Jakub Moszyński, Kacper Tomaszczyk, Tomasz Sowiak, Brian Ibok, Bartłomiej First, Adam Otręba.

Bełchatów, 22.11.2019 r. ; organizator: SZS

II miejsce

skład drużyny:
Dominika Lotczyk, Sylwia Morek, Nadia Jarkowska, Julia Nowicka, Wiktoria Leszka, Aleksandra Buresz, Weronika Sztanka, Kinga Zagrodzińska, Wiktoria Madej, Nikola Muras, Martyna Mik.

Bełchatów, 21.11.2019 r.; organizator SZS

III miejsce – dziewczęta

skład drużyny:
Ewelina Dobroszek, Justyna Dobroszek, Aleksandra Dżbik, Julia Kalwinek, Agnieszka Kubik, Kornelia Nowak, Wiktoria Olszewska, Julia Skowronek, Aleksandra Żyra, Oliwia Stachowiak.


IV miejsce – chłopcy

skład drużyny:
Jakub Papuga, Szymon Boroń, Szymon Tarka, Dawid Kazimierczak, Szymon Maciejewski, Bartłomiej Pająk, Kacper Smolny, Krzysztof Tomczyk, Norbert Gwiazdowski, Cyprian Kluska, Adam Wiewiórowski.

Bełchatów, 06.11.2019 r. ; organizator: SZS


III miejsce

skład drużyny:
Adam Brzozowski, Tomasz Sowiak, Wiktor Lodczyk, Tomasz Fiuk. Miłosz Lewera, Woktor Gawlik, Jakub Moszyński, Kacper Tomaszczyk, Brian Ibok, Wojciech Tokarczyk, Marcel Drećka.

Bełchatów, 05.11.2019 r. ; organizator: SZS

IV miejsce

skład drużyny:
Sylwia Morek, Nadia Jarkowska, Julia Nowicka, Wiktoria Leszka, Dominika Lotczyk, Aleksandra Buresz, Weronika Sztanka, Kinga Zagrodzińska, Lena Karolczyk, Wiktoria Madej, Małgorzata Sobala, Nikola Muras.

Sieradz, 23.10.2019 r. ; organizator: SZS

VIII miejsce

skład drużyny:
Igor Sobolewski, Tomasz Sowiak, Michał Cieślak, Brian Ibok, Wiktor Lodczyk, Szymon Badziak, Tomasz Fiuk, Oskar Żyszkiewicz.
rezerwowi: Oliwier Marciniak, Igor Stanisławski.

Wolbórz, 05.10.2019 r. ; organizator: LZS

osiągnięcia drużyny:

Wiktor Lodczyk (2), Tomasz Sowiak (5), Igor Sobolewski (8), Szymon Boroń (10), Szymon Badziak (11), Bartłomiej Pająk (11), Szymon Maciejewski (12), Michał Cieślak (17), Sylwia Morek (20), Szymon Doliwa (21), Wiktoria Leszka (27), Agnieszka Kubik (31), Małgorzata Sobala (32), Dominik Wójcik (34), Szafran Maja (51).

Zelów, 18.10.2019 r., organizator: Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie, Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka”

Najwyższe osiągnięcia drużyny:

Oskar Śmietański - 3. miejsce w biegu na 40 m
Wojciech Zawiasa - 2. miejsce w biegu na 400 m
Pola Papuga, Jakub Wrzesiak - 1. miejsce w skoku w dal z miejsca
Natalia Lis - 2. miejsce w skoku w dal z miejsca
Bartosz Boczkiewicz - 3. miejsce w skoku w dal z miejsca
Marta Pospiszył, Oskar Wańdoch - 2. miejsce w rzucie piłeczką palantową
Nikita Niewiadomska - 3. miejsce w rzucie piłeczką palantową

 

Zelów, 15.10.2019 r. ; organizator: SZS

I miejsce i awans do finału wojewódzkiego

skład drużyny:
Wiktor Lodczyk, Tomasz Sowiak, Igor Sobolewski, Oskar Żyszkiewicz, Szymon Badziak, Michał Cieślak, Oliwier Marciniak, Brian Ibok.
rezerwowy: Oskar Macek.