Dnia 27 października 2020 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych. 

Czytaj więcej...

We wrześniu br. w Szkole Podstawowej w Buczku odbył się Międzyszkolny Konkurs na plakat promujący naukę języków obcych.

Czytaj więcej...

Nasza szkoła otrzymała list, w którym Prezydent RP Pan Andrzej Duda dziękuje całej społeczności szkolnej za udział w Narodowym Czytaniu Balladyny Juliusza Słowackiego.

Czytaj więcej...

23 września 2020 r. uczniowie klasy V a naszej szkoły brali udział w spektaklu profilaktycznym pt. „Zaplątany w sieci” zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy im. A. Mickiewicza w Zelowie.

Czytaj więcej...

Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza w Zelowie realizuje projekt „Praca online nie musi być trudna” dofinansowany z programu Działaj Lokalnie Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Dobroczynne „RAZEM”.

Czytaj więcej...

W piątek 2 października 2020r. obchodziliśmy w naszej szkole X ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA.

Czytaj więcej...

W dniu 22 września drugoklasiści uczestniczyli w zajęciach przyrodniczo - edukacyjnych w urokliwym gospodarstwie agroturystycznym „Michałówka” w Woli Czarnyskiej.

Czytaj więcej...

W dniu 14 września uczniowie klas pierwszych spotkali się ze st. asp. Łukaszem Lubą, funkcjonariuszem Komisariatu Policji w Zelowie, który opowiedział o kilku podstawowych przepisach ruchu drogowego, m.in. o tym, jak należy zachować się na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną i bez niej oraz w co powinny być wyposażone dzieci idące do szkoły.

Czytaj więcej...

Również w bieżącym roku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły dołączyli do akcji Narodowe Czytanie.

Czytaj więcej...

W II półroczu roku szkolnego 2019/2020 uczniowie SP 4 brali udział w konkursach z wiedzy polonistycznej o zasięgu ogólnopolskim.

Czytaj więcej...