Jest wiele dni w roku, które wszystkie dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca.

 

 W naszej szkole czekało na uczniów wiele niespodzianek. Jedną z atrakcji był udział w barwnym korowodzie ulicami naszego miasta. Ponadto uczniowie prezentowali swoje marzenia, oglądali ulubione bajki, przedstawiali swoje talenty, częstowali się swoimi ulubionymi smakołykami. Największą niespodzianką dla wszystkich była wata cukrowa, którą przygotował Pan Łukasz Woźniak, tata naszych uczennic Ani i Małgosi, wraz ze swoją szwagierką, Panią Marzeną Drećką. Serdecznie Państwu dziękujemy za poświęcony nam czas i zaangażowanie! Cieszymy się, że tradycja robienia słodkich niespodzianek wróciła po pandemii.

Obchody Dnia Dziecka zakończyła wspólna zabawa dyskotekowa. Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku.