W dniu 04.06.2019 r. asp. sztab. Marcin Świerczyński – funkcjonariusz Komisariatu Policji w Zelowie spotkał się z uczniami klas szóstych, aby omówić zasady bezpiecznych zachowań podczas wakacji.

Policjant przypomniał dzieciom, jak poruszać się po jezdni, jakie zabawy na świeżym powietrzu są bezpieczne, czym jest asertywność wobec środków niebezpiecznych dla zdrowia oraz przestrzegł przed niewłaściwymi zachowaniami podczas uprawiania sportów wodnych. Uczniowie wykazali ogromne zainteresowanie tą tematyką, aktywnie uczestniczyli w zajęciach, zadając gościowi wiele ważnych pytań.
Mamy nadzieję, że wszyscy zapamiętają dzisiejsze spotkanie i w pełnym zdrowiu wrócą do szkoły po aktywnym letnim wypoczynku.

Justyna Mosińska