Bełchatów, 08 czerwca 2021 r.

II miejsce klas I – VI

Skład drużyny:
Nikola Badziak, Klaudia Kardas, Kinga Zagrodzińska, Martyna Mik, Wiktoria Kuśmierowska, Maria Wolna, Amelia Hetmanek, Aleksandra Boroń, Antonina Bednarek, Weronika Olszewska, Igor Mielczarek, Tomasz Sowiak, Wiktor Gawlik, Marcin Wojciechowski, Filip Drzewosz, Filip Maksymowicz, Oliwier Przywojski, Oskar Macek, Kacper Tomaszczyk, Szymon Gwizdała.

II miejsce klas VII – VIII

Skład drużyny:
Oliwia Stachowiak, Maja Woźniak, Iga Szewczyk, Sylwia Morek, Wiktoria Leszka, Kornelia Nowak, Agnieszka Kubik, Julia Kalwinek, Aleksandra Żyra, Wiktoria Olszewska, Dżbik Aleksandra, Julia Skowronek, Nadia Jarkowska, Tomasz Fiuk, Norbert Gwiazdowski, Wiktor Lodczyk, Bartłomiej Pająk, Dawid Kazimierczak, Szymon Tarka, Mateusz Trojanowski, Szymon Boroń, Szymon Maciejewski, Cyprian Kluska, Oliwier Marciniak.

Uczeń Szymon Boroń wynikiem 155 cm ustanowił nowy rekord szkoły w skoku wzwyż !!!

 

Aleksandrów Łódzki, 28 maja 2021 r.

III miejsce

Skład drużyny chłopców: Brian Ibok, Szymon Badziak, Tomasz Sowiak, Igor Sobolewski, Michal Cieślak, Kacper Tomaszczyk, Igor Mielczarek, Bartosz Grabarz.

V miejsce

Skład drużyny dziewcząt: Kinga Zagrodzińska, Weronika Sztanka, Maja Bara, Anna Woźniak, Klaudia Kardas, Wiktoria Kuśmierowska, Martyna Mik.

Bełchatów, 24.05.2021 r.; organizator SZS

- V miejsce (chłopcy)

Skład drużyny:
Tomasz Fiuk, Cyprian Kluska, Wiktor Lodczyk, Oliwier Marciniak, Bartłomiej Pająk, Krzysztof Tomczyk.

Rezerwowi: Szymon Maciejewski, Igor Stankiewicz.

- V miejsce (dziewczęta)

Skład drużyny:
Aleksandra Dżbik, Nadia Jarkowska, Agnieszka Kubik, Sylwia Morek, Julia Nowicka, Małgorzata Sobala

Bełchatów, 24.05.2021 r.; organizator SZS

- III miejsce (chłopcy – grupa starsza)

Skład drużyny:
Szymon Badziak, Michał Cieślak, Brian Ibok, Igor Mielczarek, Igor Sobolewski, Tomasz Sowiak.
Rezerwowi: Bartosz Grabarz, Igor Stanisławski.

- V miejsce (chłopcy – grupa młodsza)

Skład drużyny:
Szymon Doliwa, Szymon Franc, Patryk Hynas, Antoni Mikołajczyk, Jakub Wrzesiak, Wojciech Zawiasa.
Rezerwowy: Krystian Nawrocki

- VII miejsce (dziewczęta – grupa starsza)

Skład drużyny:
Maja Bara, Klaudia Kardas, Weronika Sztanka, Maria Wolna, Anna Woźniak, Kinga Zagrodzińska.
Rezerwowa: Milena Trębacz

II miejsce

Skład drużyny:

Cyprian Rudzki, Michał Cieślak, Wojciech Tokarczyk, Brian Ibok, Igor Stanisławski, Igor Sobolewski, Oskar Żyszkiewicz, Bartosz Grabarz, Adrian Stankiewicz i Norbert Hofman.

Bełchatów, 25 września 2020 r.

I miejsce klas I – VI

Skład drużyny:
Nikola Badziak, Klaudia Kardas, Kinga Zagrodzińska, Martyna Mik, Wiktoria Kuśmierowska, Maria Wolna, Amelia Hetmanek, Aleksandra Boroń, Weronika Sztanka, Antonina Bednarek, Adrian Stankiewicz, Bartosz Grabarz, Igor Mielczarek, Wojciech Tokarczyk, Tomasz Sowiak, Igor Sobolewski, Brian Ibok, Szymon Badziak, Wiktor Gawlik, Marcin Wojciechowski.

II miejsce klas VII – VIII

Skład drużyny:
Julia Nowicka, Oliwia Stachowiak, Maja Woźniak, Iga Szewczyk, Sylwia Morek, Wiktoria Leszka, Kornelia Nowak, Agnieszka Kubik, Julia Kalwinek, Ewelina Dobroszek, Aleksandra Żyra, Wiktoria Olszewska, Tomasz Fiuk, Kacper Smolny, Adam Otręba, Norbert Gwiazdowski, Wiktor Lodczyk, Bartłomiej Pająk, Dawid Kuśmierczak, Szymon Tarka, Alan Selerowicz, Mateusz Trojanowski, Szymon Boroń, Adam Wiewiórowski.

Bełchatów, 17 września 2020 r., organizator: Szkolny Związek Sportowy

Nasi uczniowie w poszczególnych kategoriach zajęli następujące miejsca:


1. Tomasz Sowiak
2. Wiktor Lodczyk, Sylwia Morek
3. Brian Ibok, Szymon Boroń, Agnieszka Kubik
4. Szymon Badziak, Maja Woźniak
5. Tomasz Fiuk, Weronika Sztanka, Wiktoria Leszka
6. Igor Mielczarek, Bartłomiej Pająk, Julia Nowicka
7. Mateusz Trojanowski
8. Igor Sobolewski, Szymon Tarka, Wiktoria Kuśmierowska
9. Igor Stanisławski, Cyprian Kluska
10. Adrian Stankiewicz
11. Oliwier Marciniak
12. Michał Cieślak, Krzysztof Tomczyk
13. Wojciech Tokarczyk
15. Oskar Macek
19. Marcin Wojciechowski
22. Szymon Doliwa
23. Cyprian Rudzki