24 czerwca pożegnaliśmy w Czwórce kolejny rok szkolny.

Czytaj więcej...

22 czerwca o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 klas ósmych.

Czytaj więcej...

Bardzo miło nam poinformować, że uczennica klasy 2B Noemi Ivamy otrzymała wyróżnienie w "Ogólnopolskim konkursie realizowanym w ramach programu Promocja Czytelnictwa 2022 Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na interpretację graficzną wiersza Marii Konopnickiej ustanowionym przez Sejm RP''. 

Czytaj więcej...

Wiktoria Franc (kl. III b) i Noemi Ivamy (kl. II b) oraz Jan Guzicki ( kl. I b) zostali wyróżnieni w Konkursie Literackim o tematyce ekologicznej „Czyste powietrze” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Wygiełzowie.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas: 4 A, 4B i 5A odwiedzili 10 czerwca Orientarium ZOO Łódź.

Czytaj więcej...

W bieżącym tygodniu odwiedził nas asp. sztab. Łukasz Luba, funkcjonariusz Komisariatu Policji w Zelowie, który spotkał się z naszą młodzieżą.

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu "Ekologiczne potyczki" i "Ekologia w duszy gra".

Czytaj więcej...

Dziś otrzymaliśmy specjalną dedykację od Pani Joanny Olech, autorki książek dla dzieci, która 18 maja odwiedziła naszą szkołę.

Czytaj więcej...

Bardzo się cieszymy, że nasza szkolna biblioteka wzbogaciła się o nowe pozycje książkowe.

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 8 b Julia Kluba odniosła sukces w VII POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY O LEKTURZE ,,KAMIENIE NA SZANIEC” ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO I ORGANIZACJI SZARE SZEREGI.

Czytaj więcej...

Kolejna wycieczka uczniów klas trzecich zrealizowana! Tym razem trzecioklasiści odwiedzili Orientarium ZOO w Łodzi czyli najnowocześniejszy w Europie pawilon poświęcony faunie i florze Azji Południowo - Wschodniej.

Czytaj więcej...

Chętni uczniowie klasy IVb i Vb w ramach powtórzenia wiadomości z matematyki wykonali dowolną techniką koszulki matematyczne, na których znajdowała się tabliczka mnożenia, ułamki dziesiętne, ułamki zwykłe, wzory matematyczne, działania na liczbach wymiernych, figury geometryczne, działania pisemne.

Czytaj więcej...