Z okazji Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka uczniowie klas I-III uczestniczyli w niecodziennym spotkaniu z lekturą A.A. Milne pt. „Kubuś Puchatek”.

  

 Pani Krystyna Mikołajczak, emerytowana nauczycielka naszej szkoły zaprezentowała najmłodszym fragmenty książki i zachęciła dzieci do udziału w teatralnych zabawach. W trakcie spotkania motywowała dzieci do mówienia o swoich potrzebach i odczuciach. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w tej niezwykłej lekcji i z dużym zaangażowaniem odgrywali scenki dramowe. Spotkanie z naszym gościem rozpoczęło cykl obchodów związanych z jubileuszem naszej szkoły i naszego miasta.

W tym dniu uczniowie przynieśli do szkoły książki z ulubionym misiem, maskotki przedstawiające Kubusia i założyli stroje w „puchatkowych” barwach (żółte, czerwone) lub z kubusiowymi motywami. Odwiedzający szkolną bibliotekę otrzymali zakładki ze złotymi myślami Puchatka. To był wspaniały, pełen wrażeń dzień z Kubusiem Puchatkiem.

65latzelowa