24 czerwca pożegnaliśmy w Czwórce kolejny rok szkolny.

 

 Uroczystość odbywała się w dwóch turach: dla klas V-VIII o godz. 9.00, dla klas I-IV o godz. 10.30. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim zgromadzonym za trud włożony w swoją pracę: nauczycielom za wytrwałość, cierpliwość i okazaną troskę; uczniom za wysiłek, jaki podjęli w zdobywaniu wiedzy. A później nastąpił najprzyjemniejszy moment - rozdanie nagród i wręczenie dyplomów za uzyskane wyniki w nauce, sporcie, zaangażowanie w życie szkoły. A było ich naprawdę mnóstwo! Gratulujemy wszystkim, którzy trudzili się przez cały rok szkolny 2021/2022, by zdobyć tak wysokie wyniki.

Przyszedł też czas na inne wyrazy wdzięczności. Pani dyrektor serdecznymi słowami podziękowała za pracę i pożegnała panią Annę Krajdę, panią Iwonę Bednarek oraz panią Mariolę Turczyńską odchodzące na emeryturę. W swoim wystąpieniu z całego serca podziękowała paniom za ogromy trud, który włożyły w edukację i wychowanie naszych uczniów, poświęcony czas, wyrozumiałość i cierpliwość. Były też kwiaty, uśmiechy i łzy wzruszenia...
Na zakończenie zgromadzeni usłyszeli życzenia udanych wakacji i miłego wypoczynku, aby po dwóch miesiącach powrócić do szkoły z nowym zapasem sił i chęci do realizowania postawionych celów. Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby odebrać świadectwa.
A teraz ...wszystkich czeka nagroda, wakacje, słońce, piękna pogoda.