W dniu 10 września uczniowie klas drugich gościli Panie: Aldonę Spocińską, pedagoga terapeutę oraz Aleksandrę Wejman logopedę z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bełchatowie, które przybyły do szkoły, aby pobawić się z dziećmi.

 

Celem zajęć była reintegracja dzieci po zdalnym nauczaniu podczas pandemii COVID-19. Zabawy budowały pozytywne relacje między rówieśnikami i umiejętność współdziałania w grupie, kształtowały empatię i tolerancję oraz dotyczyły emocji i uczuć. Wszystkie dzieci chętnie brały udział w zabawach i zgodnie współpracowały ze sobą. Radościom i śmiechom nie było końca, wszyscy z wyśmienitymi humorami wrócili do ławek szkolnych.
Dziękujemy Paniom za wsparcie i pomoc w powrocie naszych uczniów do nauczania w trybie stacjonarnym oraz za świetną zabawę! Mamy nadzieję na ponowną wizytę, na którą zapraszamy już dziś! Do zobaczenia!


Justyna Mosińska, pedagog szkolny